Bir Yanın Mavi
Bir Yanın Sakız Adası

Bir tarafı marina, karşısı Sakız Adası, alabildiğine yeşil, alabildiğine mavi, sonsuz Çeşme manzarası...

Araştırmaları bilmiyoruz kesin konuşmayalım ama ömre ömür katan, her derde deva bir manzara...

İster demleyin çayı, isterseniz açın Müzeyyen Senar’ı...

Sonuna kadar yaşayın bu manzarayı.

Sonsuz Mavi, Sonsuz Keyif!

Çevreye duyarlı mimarisi, teras bahçeleri, sosyal tesisleri, restoranları, masaj salonları, sauna, spor salonu, açık, kapalı ve çocuk havuzlarıyla keyifli bir yaşam için gerekli olan her şeyi tek çatı altında sunuyor. Fakat bununla da kalmıyor, iskelesi ve plajıyla beklentilerin çok üstüne çıkıyor. Termal kür bölümü ve zen bahçesine açılan spa’sıyla da söylenecek söz bırakmıyor...

Her Katta Müstakil
Teras Bahçeler

Marinera’nın eşsiz yatay mimarisi sayesinde her daire müstakil bir yaşam gibi... Dairelerin kendine ait teras bahçelerinde yalnızca siz ve Çeşme olacak. 2 parsel, 6 blok, 12,5 m bina, 3,10 m brüt tavan yüksekliği, 1+1, 2+1 ve 3+1, 74 daireden oluşan projeyi yeşil alan ve parklar çevreliyor. Giriş +3 kat olacak Marinera’nın otoparkları tamamen yer altında. Bu sayede hem site içinde araç gezmiyor, yani manzaraya araç dahi girmiyor hem de otoparklardan dairelere direkt çıkış rahatlığı yaşanıyor.

Termal Senin Spa Senin

Marinera’nın içinde tam teşekküllü termal kür merkezi sizi bekliyor...

Havuzları, masaj odalarıyla üst düzey bir spa da keyfinize keyif katıyor.

Eşsiz Yatay Mimari

Yatay mimarisi sayesinde her dairenin kendine ait teras bahçesi ve sonsuz deniz manzarası var. Marinera’nın her anında keyif var!

Sakız Adası ve Çeşme Marina'yı gören Marinera'nın çevresi de yemyeşil. Projenin etrafını zeytin ağaçları ve Çeşme'nin eşsiz doğası çevreliyor. Çocuklu ailelere özel havuzu ve zen bahçesine açılan spa'sıyla da Marinera çıtayı çok yükseltiyor.

Zengin Sosyal Yaşam

Çeşme’nin benzersiz sosyal hayatı her tarzdan eğlenceyi en şık şekilde sunar.

Dostlarla muhabbet mi? En güzel mezelerle tatlanır... Arkadaşlarla sabaha kadar dans mı?

En iyi atmosferle ritmi artırır.

Sevgiliyle romantik bir gece mi?

Yıldızlar hizmetinizde...

Çeşme’nin Serin Suları
Sizi Bekliyor

Plajda güneşlenmek, iskeleden kendini denize bırakmak... Marinera’dan sadece 30 m uzaklıkta.

SİZİ
ARAYALIM!
Ad :
Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Bize nasıl ulaştınız? :
NUHOĞLU – GÜLSA ÇEŞME ADİ ORTAKLIĞI’nın projelerine yönelik her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya vb. ticari elektronik iletilerin çağrı merkezi, e-posta, MMS, SMS vs. yoluyla gönderilmesini kabul ettiğimi ve verdiğim bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için sadece NUHOĞLU – GÜLSA ÇEŞME ADİ ORTAKLIĞI'nın tarafından kullanılabileceğini bildiğimi beyan ve kabul ederim.